Benefity napínaných stropov

Už žiadne maľovanie, tmelenie, či tvorba prasklín na vašom strope. Najmodernejšia technológia napínaných stropov si získava čoraz viac priaznivcov na celom svete. Napínané stropy sú vyrobené z PVC fólie, ktorá sa napína do obvodových profilov. Moderná technológia umožňuje zvoliť nielen požadovanú farbu, ale aj rozmanitosť povrchových úprav. Či už preferujete lesklé materiály so zrkadlovým efektom, matné alebo chcieť vidieť nad hlavou hviezdnu oblohu, motýle či les, výber napínanej fólie závisí len na vašej fantázii. Jedno je však zaručené – dokonale rovný povrch bez hrbolov a prasklín.

Napínané stropy | VIP stropy

Prečo napínané stropy?

Napínaný strop skryje akékoľvek nerovnosti hlavného stropu, elektrickú inštaláciu, potrubie i ventilačné a klimatizačné systémy. Veľkou výhodou napínaných stropov je možnosť inštalácie LED osvetlenia, vytváranie viacúrovňových stropov či 3D efektov.

Čo je to napínaný strop a ako funguje?

Napínaný strop je výbornou alternatívou pre sádrokartónové stropy. Napínané stropy sú vyrobené z PVC fólie, preto sú vysoko odolné voči vlhku a plesniam. Predstavujú výbornú alternatívu do kúpeľne, vnútorných bazénov, wellness a pre iné priestory s vysokou vlhkosťou. Vďaka najmodernejšej technológií, ktorou je možné dosiahnuť dokonale rovný strop bez hrbolov a prasklín sú však napínané stropy vhodné do akéhokoľvek interiéru. Napínané stropy sú vodeodolné, nehorľavé a mrazuvzdorné. Široké možnosti použitia a farebných variácií, výborné vlastnosti, prijateľná cenanízka doba inštalácie robia z napínaných stropov čoraz populárnejší materiál. 

Prečo sú napínané stropy správnou voľbou?

Benefity napínaných stropov | Jednoduchá a rýchla montáž

Jednoduchá montáž stropov

Inštalácia napínaných stropov a stropného systému dokážeme zrealizovať v čase od 1 hodiny do 3 dní, v závislosti od veľkosti plochy. Výhodou inštalácie napínaných stropov je minimum odpadu a znečistenia. Jediná nečistota, vzniká pri uchytení obvodových líšt, do ktorých sa PVC fólia napína.

Benefity napínaných stropov | Vysoká odolnosť voči vlhkosti

Vysoká odolnosť voči vlhkosti

Napínané stropy sú vyrobené z impregnovaného  PVC materiálu, ktorý je nenasiakavý a vodeodolný. Napínané stropy sú preto ideálne aj do miestností s vysokou vlhkosťou. Impregnácia PVC fólie zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči vode, zároveň sa jednoducho udržiava a je umývateľná.

Benefity napínaných stropov | Pevnosť a elasticita

Pevnosť a elasticita

Napínaný strop je pružný, pevný a schopný odolať ťažkému zaťaženiu. V prípade vytopenia dokáže 1m2 fólie udržať až 100 l vody, navyše po odsatí vody sa napínaný strop vráti do pôvodného stavu. Vďaka týmto vlastnostiam sa nemusíte obávať ani prasklín a trhlín ako pri bežných stropoch.

Benefity napínaných stropov | Dlhá životnosť

Dlhá životnosť stropu

Zodpovedáme za kvalitu našej práce a použité materiály. Na inštalačné práce poskytujeme záruku dva roky, na PVC fólie záruku 10 rokov. Za ten čas sa nemusíte obávať praskania, vzniku trhlín ani zožltnutia či vzniku previsov.

Benefity napínaných stropov | Minimálna údržba

Minimálna údržba

Napínaný strop nepotrebuje žiadnu špeciálnu údržbu. Antistatická PVC fólia odpudzuje nečistoty a prach. Povrch napínaného stropu v prípade potreby stačí jemne utrieť vlhkou handričkou z mikrovlákna a bežnými neagresívnymi čistiacimi prostriedkami alebo prostriedkami s alkoholom.

Benefity napínaných stropov | Neobmedzená variabilita použitia

Neobmedzená variabilita použitia

Napínané stropy ponúkajú takmer neobmedzenú variabilitu použitia, napínaný strop je možné realizovať v rôznych prevedeniach, od obľúbenej  bielej klasiky po inštaláciu viacúrovňových a osvetlených stropov. Zrealizujeme s vami akýkoľvek nápad v dizajne stropu.

Benefity napínaných stropov | Dokonalá rovina

Dokonalá rovina

Inštalácia napínacích stropov funguje na princípe napnutia PVC fólie pomocou líšt po obvode stien. Vďaka tomu vieme vytvoriť dokonale rovný strop bez hrbolov a prasklín a spoľahlivo prikryť komunikácie na rôznych úrovniach.

Benefity napínaných stropov | Prianznivá cena

Strop za priaznivú cenu

Cena za inštaláciu napínaných stropov je porovnateľná s cenou sadrokartónových podhľadov. Napínané stropy sú však jedným z mála stropných systémov, ktoré nemenia svoje vlastnosti.

Napínané stropy | VIP Stropy

Napínaný strop si zamilujete!

Už žiadne montovanie sadrokartonu. Vďaka obrovskej škále farieb PVC fólií sa napínané stropy hodia do všetkých interiérov. Pozornosť by ste však mali venovať výberu spoločnosti, ktorá vám bude napínací strop realizovať, pretože v mnohých prípadoch je za prípadné nedostatky zodpovedná sama nedbanlivosť. Krédo našej spoločnosti je „Robte ako pre seba.“ A my robíme, to vám garantujeme.

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE